Chilli ZET

Chilli ZET 2.02

Chill out zawsze i wszędzie

Chilli ZET to darmowa aplikacja pozwalająca słuchać tej rozgłośni na swoim iPhone/iPodzie Touch. Miłośnicy radia, mogą go słuchać pomimo braku odbiornika wbudowanego w urządzenie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra jakość dźwięku
  • 5 różnorodnych kanałów relaksującej muzyki
  • Dodawanie piosenek do ulubionych

Wady

  • Przełączanie między kanałami działa topornie
  • Przestarzałe informacje w sekcji News
Więcej

Bardzo dobry
8

Chilli ZET to darmowa aplikacja pozwalająca słuchać tej rozgłośni na swoim iPhone/iPodzie Touch. Miłośnicy radia, mogą go słuchać pomimo braku odbiornika wbudowanego w urządzenie.

Chilli ZET to aplikacja pozwalająca słuchać stacji radiowej Chilli ZET i kilku muzycznych kanałów tematycznych. To jednak nie wszystko. Aplikacja Chilli ZET na iPhone umożliwia dodawanie piosenek do ulubionych. Jeśli zbliżała się będzie pora jej emisji aplikacja powiadomi nasz wiadomością Push. Mała rzecz a cieszy. Chilli ZET na iPhone posiada także sekcję "News", jednak podczas pisania tej recenzji, wiadomości tam się znajdujące były przeterminowane o 9 miesięcy! Chilli ZET na iPhone może pochwalić się także podcastami, które to są zapisem cyklicznych audycji emitowanych z anteny radia Chilli ZET. Niestety nie możemy posłuchać bezpośrednio w aplikacji Chilli ZET na iPhone. Jesteśmy przekierowywani do iTunes.

Sam player muzyki w Chilli ZET na iPhone jest bardzo prosty. Odtwarzanie można zatrzymać i wznowić, a także zmienić siłę głosu. Na dole ekranu widzimy tytuł i wykonawcę aktualnie granej piosenki oraz trzy następne utwory, które zaraz usłyszymy. Chilli ZET na iPhone dysponuje pięcioma kanałami tematycznymi. Oprócz głównego kanału Chilli ZET, dzięki aplikacji możemy posłuchać relaksującej muzyki utrzymanej w jazzowym klimacie, coverów znanych przebojów, polskiej muzyki lub delikatnej muzyki taneczno-elektronicznej. Zmiana kanału następuje poprzez przesunięcie w prawo lub lewo okładek płyt, tak jak w iPodowym interfejsie cover flow.

Aplikacja Chilli ZET pobiera z Internetu duże ilości danych, dlatego korzystanie z niej w sieciach komórkowych może narazić nas na rachunki astronomicznej wysokości. Zalecamy korzystanie z niej w przypadku wykupionego pakiety danych lub przy podłączeniu do sieci Wifi.

Chilli ZET

Download

Chilli ZET 2.02